مسیح واقعی کیست

مسیح واقعی کیست

مسیح واقعی کیست؟

این روزها به مناسبت ٢۵ دسامبر ، ۴ دی ماه که تولد عیسی مسیح است پیام‌های تبریک زیادی منتشر شده و می‌شود. آنچه مرا به این تذکر واداشته است، این است که ارسال کنندگان پیام‌های تبریک کدام مسیح را اراده کرده‌اند؟!
مسیحی که پیامبر یهودیان است؟!
مسیحی که ساخته‌ی ذهن و اندیشه‌ی یهودی است؟
یا مسیحی که پیامبر آزادگان است؟
هموئی که دشمن زیاده‌طلبی‌ها و برتری‌جویی‌های یهود است.

تولد کدام مسیح را تبریک می‌گوییم؟

مسیحی که یهودی‌ها ساخته‌ اند. همان مسیح کارت‌ های کریسمس که با ظاهری رومی و آراسته و موهای خرمایی، بره‌ ای را نوازش می‌ کند و آرامشی رمانتیک از نگاهش جاری است در حالی‌ که

پیروانش آیات خشم و غضب و ستمگری را فریاد می‌ کشند.

گردانندگان زندان‌ های مخفی در سراسر جهان مسلمانند یا مسیحی؟!

مگر زندان گوانتانامو که خدا می‌ داند چه مصائب دلخراشی در آن جاری است، بدست مسیحیان اداره نمی‌ شود؟ آیا شکنجه‌ گران ابوغریب مسیحی نبودند؟!

فاجعه‌ ی غم‌انگیز بوسنی و هرزگوین، قتل‌ عام مسلمانان و پاره کردن شکم زنان باردار، مگر به دست سربازان مسیحی و با تبسم پاپ صورت نگرفت؟!

اشغال سرزمین‌ های مسلمانان در فلسطین و قتل عام دیر یاسین، صبرا و شتیلا، قانا، مگر با کمک، تایید و همکاری مستقیم مسیحیان انجام نشده است؟!

آنان که تولد عیسی را تبریک می‌گویند باید مشخص کنند که این عیسی مسیح کیست؟! آیا همان پیامبری است که شراب می‌ نوشد؟! شرابی که در فرهنگ دینی «اُمّ الخبائث» است و نیز به

پیروانش می‌ گوید که شراب بنوشید؟! تا در آینده زنا کنید، هم‌ جنس‌ باز شوید؟ مگر کشیشان کودک‌ آزار و هم‌ جنس‌ باز، پیرو عیسی مسیح نیستند؟! مگر کارکنان میلیون‌ ها سایت مستهجن غیراخلاقی

که تصمیم گرفته‌اند تمام مرز های اخلاقی را در هم شکنند، مسیحی نیستند؟! مگر آنها نمی‌ خواهند نظام خانه و خانواده را تخریب کنند؟! تا هیچ حرمتی از پدر، مادر، خواهر، برادر و سایر فامیل باقی نماند.

آیا براستی تولد چنین پیامبری با چنین پیروانی تبریک دارد؟!!

مسیح واقعی این تعریف اوست

١- بیائیم در سالروز تولد عیسی مسیح، مسیح مصلوب یهودیان، مسیح پارسا و عادل، انسان دوست، از طبقه فقرا، روستایی با پوستی گندم‌ گون هموئی که چنان زیست که می‌ گفت و همان‌ گونه

عمل کرد که ادعای آن را داشت را بشناسیم و بشناسانیم.

٢- مسیحی که به طریق اعجاز از مریم بنت عمران به دنیا آمد. در سی سالگی مبعوث به رسالت شد. انجیل را از جانب پروردگار در جامعه‌ی بنی‌ اسرائیل برای تتمیم تورات و هدایت یهود آورد.

٣-بجوییم که او در دوره‌ ی کوتاه سه ساله‌ ی رسالتش چه کرد؟ و چه گفت؟ که مورد خشم یهود قرار گرفت. و بیابیم که چرا خود و حواریونش پناهنده به غاری شدند؟ و سرانجام پول‌ های یهود چگونه

یهودای اسخریوطی را وسوسه کرد تا مکان اختفای عیسی مسیح را به سی درم نقره بفروشد؟!

۴- یهود تنها مسیح را [به خیال خود] به صلیب نکشید، بلکه بر پیروان او نیز سخت حمله آورد و تمامی نُسَخ انجیل را از بین برد!

آیا مسیحیان امروزی می‌ دانند دوره‌ ی بی‌ کتابی در مسیحیت آن‌ قدر طولانی شد که جمعی بکلی منکر اصل انجیل شدند؟

آقای کنت تولستوی روسی معتقد است انجیل‌ های موجود هیچ سند متصلی به عیسی مسیح ندارد بلکه چهارصد سال بعد از عیسی نوشته شده است.

اگر بپذیرید که صفت اول یهود تحریف کلمه است شک نکنید که انجیل‌های امروزی نیز جعل یهود است.

(اگر روزی پیروان امروزی مسیح دروغین بر این امر آگاه شوند قطعاً انتقام سختی از یهود خواهند گرفت.)

مسیح در کلام امام علی (ع)

مسیح حقیقی را در بیان مولایمان علی (ع) بیابیم که فرمود: «نه مال و ثروتی داشت که خود را به او مشغول سازد و نه طمعی که به خواری‌ اش اندازد. مرکب او دو پایش بود و خدمتکارش دو

دستش.» مسیح حقیقی را پیامبر اولوالعزم می‌دانیم که عزم یاری امام زمان (عج) را دارد.

تولد این‌ چنین پیامبری بر دوستداران حق و حقیقت مبارک باد.انشا الله بتونیم سرباز خوبی برای امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشیم -------------------------------------------------- ما زخم خورده ی پهلوی مادرمان حضرت زهرا (س) هستیم .


۲ thoughts برای “مسیح واقعی کیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =