کلیپ

کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

نماهنگ میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام با اجرای صابر خراسانی همراه بیت ظهور باشید.

کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

همه مورخان و سیره نویسان اتفاق دارند که تولد حضرت محمد (ص) در عام الفیل (سال 570 میلادی) و در ماه ربیع الاول بوده است، اما اینکه تولد آن حضرت در چه روزی از ماه ربیع الاول بوده است، معروف در میان محدثان شیعه این است که تولد آن بزرگوار در روز هفدهم ربیع الاول بوده است و مشهور در میان اهل سنت این است که آن حضرت در روز دوازدهم ربیع الاول دیده به دنیا گشود.

sabere khorasani payambar 98 1 - کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

پخش انلاین

play-sharp-fill
برای دانلود با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.
icons download beitezohoor.ir - کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

نماهنگ صابر خراسانی

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع)

سال دقیق ولادت حضرت محمد(ص) مشخص نیست، ابن هشام و برخی دیگر، ولادت او را در عام الفیل نوشته‌اند، اما مشخص نیست که عام الفیل به طور دقیق چه سالی بوده است؛ از آنجا که تاریخ‌نویسان، درگذشت پیامبر اسلام (ص) را در سال ۶۳۲م نوشته‌اند و او هنگام وفات ۶۳ ساله بوده، می‌توان تولد پیامبر را بین ۵۶۹ تا ۵۷۰م حدس زد. در مورد ماه تولد ایشان اکثر محدثان و تاریخ نویسان معتقداند که که تولد پیامبر، در ماه «ربیع الاول» بوده، ولى در روز تولد او اختلاف دارند. میان محدثان شیعه معروف است که آن حضرت، در هفدهم ماه ربیع الاول روز جمعه، پس از طلوع فجر چشم به دنیا گشود و در این سال حادثه اصحاب فیل اتفاق افتاد، و میان اهل تسنن نیز این مشهور است که ولادت آن حضرت، در روز دوشنبه دوازدهم همان ماه اتفاق افتاده است؛ که این فاصله هفت روزه در در ایران به عنوان هفته وحدت نام‌گذاری شده است.

نماهنگ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

sabere khorasani payambar 98 2 - کلیپ صابر خراسانی برای میلاد حضرت محمد(ص)

پیامبر اسلام(ص) در شهر مکه متولد شد و برخی منابع محل تولد را شعب ابی‌طالب در خانه محمد بن یوسف دانسته‌اند. بنابر رسمی که در مکه رایج بود، محمد (ص) را به زنی به نام حلیمه سپردند تا در فضای ساده و پاک بادیه پرورش یابد، که البته برخی معتقدند که این کار برای حفظ جان ایشان از ترور یهودیان بوده است.

نوشته‌های مرتبط

تیزر بیت ظهور

Entezar

موشن گرافیک امام زمان

Entezar

کلیپ تاثیرات مثبت استغفار

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد