اخبار سایت اندروید

اپلیکیشن مهدویت: بهترین اپلیکیشن مهدویت بیت ظهور

اپلیکیشن مهدویت

اپلیکیشن مهدویت: بهترین اپلیکیشن مهدویت بیت ظهور

توضیحات  اپلیکیشن مهدویت

 اپ مهدویت بیت ظهور توسط مجموعه فرهنگی بیت ظهور و جهت نشر مطالب مهدوی تهیه و آماده شده است.

 اپلیکیشن مهدویت بیت ظهور رایگان بوده و با هدف معرفی حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف و ارتقاء فرهنگ مهدویت منتشر شده است.

 تیم بیت ظهور تمام تلاش خود را به جهت هرچه بهتر شدن اپ مهدویت خواهد کرد و بدین جهت ما مشتاقانه شنوای پیشنهادات شما از طریق تماس با مای درون اپلیکیشن هستیم.

تصاویری از محیط اپلیکیشن مهدویت

اپلیکیشن مهدویت

محتوای اپلیکیشن مهدویت بیت ظهور به شرح زیر می باشد:

 ۱. فیلم : کلیپ های جذاب و پر محتوا در مبحث مهدویت و امام زمان(عج) و سخنرانی های ارزشی از استادان بزرگ شیعه و همچنین بخش دعا و مناجات به شکل فارسی.(این بخش نیازمند اتصال شما به اینترنت می باشد).

 ۲. جمع آوری محتوای بسیار ناب و با ارزش مهدوی که درخصوص شناخت و افزایش معرفت نسبت به امام عصر(عج) که با توجه به اتصال این بخش به وبسایت مجموعه بیت ظهور از اپدیت خوبی برخوردار می باشد و ما هر هفته برای شما مطالب جدید داریم.

 ۳. مسابقه هفتگی و مناسبتی: محیا سازی و اماده کردن راه ارتباطی جهت شرکت در مسابقه هفتگی و مناسبتی مجموعه بیت ظهور که شما عزیزان با مطالعه پرسش نامه مسابقه در سایت به آسانی می توانید از طریق اپلیکیشن پاسخ مسابقه رابرای ما ارسال نمائید و در مسابقات ما برنده باشید.

 ۴. پرسمان مهدویت: در این بخش سعی شده است تعدادی پرسش از طرف شما عزیزان که در سایت مطرح شده را پاسخ آن سوال در اپلیکیشن داده شده است و همچنین شما می توانید از طریق بخش تماس با مای درون اپلیکیشن سوالات و شبهات خودتون را برای ما ارسال و پاسخ آن را در بخش پرسمان دریافت کنید.شاید سوال و شبه شما برای دیگران نیز باشد ! پس لطفا برای ما سوالات و شبهات خود را بفرستید.

 ۵. فرقه های منحرفه: در این بخش تعدادی از فرقه های منحرف را برای شما عزیزان ذکر و توضیحاتی در خصوص هرکدام از این فرقه ها داده ایم تا قدمی جهت شناخت شما مهدی یاوران عزیز برداشته باشیم.

 ۶. مدعیان دروغین: در این بخش از مدعیان دروغین امام زمان(عج) مطالبی گرداوری کردیم ایم که مطالعه این بخش را برای شما عزیزان توصیه میکنیم.

 ۷. بخش آنلاین: در این بخش شما عزیزان می توانید با اتصال به اینترنت از تمامی محتوای وب سایت بیت ظهور به شکلی ساده و راحت با اپ مهدویت مشاهده و از محتوای سایت استفاده نمائید.

 اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

برای دریافت اپلیکشن بیت ظهور ازطریق لینک زیر دانلود نمانید

۱- دانلود با لینک مستقیم

۲- دانلود از بازار

لینک دانلود از کافه بازار

3- برای دانلود این برنامه، کد زیر را اسکن کنید

برنامهٔ QR Code

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

دانلود برنامه اندرویدی صحیفه سجادیه

با احترام مجموعه فرهنگی بیت ظهور

نوشته‌های مرتبط

مردمی که تنها درامدشان یارانه است

Entezar

گروه مذهبی سروش

Entezar

دانلود اپلیکیشن اندرویدی جامع مهدویت

Entezar

دیدگاه شما چیست؟