سخنرانی

دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش

دانلود سخنرانی کوروش رائفی پور

دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش


 

دانلود سخنرانی کوروش استاد رائفی پور رفع ابهام درباره نسبت های نادرست و توهین هایی که به کوروش کبیر میدهند و همچنین ذوالقرنین بودن کوروش کبیر را در این صوت به ان پرداخته شده است

پخش انلاین

برای دانلود با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

icons download beitezohoor.ir - دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

دانلود استاد رائفی پور خطبه فدکیه

متن سخنرانی کوروش رائفی پور

ذوالقرنین کیست؟

sound raefipour koorush 1 - دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش

عرض سلام ادب و وقت بخیر دارم خدمت شنوندگان عزیزجمال افتاب
از این که در خدمت شماعزیزان هستم درقالب این برنامه خداوند را شاکرم.
چند وقت پیش بحثی درمورد ذوالقرنین مطرح شد و سخنرانی هایی در کشور صورت گرفت.
یکی از سوره های خیلی عجیب و پر از سوال در قران سوره کهف است. سوره ی کهف درباره افراد مختلفی صحبت میکند از جمله:
درباره اصحاب کهف، ذوالقرنین وغیره . به خصوص در مورد ذوالقرنین که مباحث درباره ان زیاد و در تفاسیر مختلف از ان سخن گفته شده است. ما می خواهیم درباره ذوالقرنین صحبت کنیم .
در برهه ای کاندیدای ذوالقرنین اسکندر ،پادشاهان یمن ،وین جنگ چینی و امثال مختلف بود. که قسد پرداختن به انها را نداریم . منتهی بعد از نوشته شدن کتاب ذوالقرنین نوشته اقای ابوالکلام ازاد بحث کورش هم مطرح شد وما بیشترین شباهت رابه ذوالقرنین درکورش میبینیم . حال که شما از قران درباره ذوالقرنین سوال می پرسید [ وَیَسئَلونَکَ عَن ذِِی القرنَینِ ]1( وازتو درباره ذوالقرنین سوال می پرسند ) چرا کلمه ی ذوالقرنین ؟ به خاطر این که در کتاب دانیال نبی از ذوالقرنین به عنوان ذوقرانین یا ذوغرانین یادشده یهودیانی که با ان نام اشنا بودند همان اسم را به پیامبر منتقل می کردند. از چه طریق ؟ از طریق ان اعرابی که می رفتند از پیامبر سوال بپرسند تا بتوانند پیامبر را محک بزنند. عده ای از اعراب نزد بزرگان یهود رفتند و گفتند : کسی امده ادعای پیامبری کرده  ما می خواهیم او را محک بزنیم ان ها گفتند: از او درمورد ذوالقرنین بپرسید . بگویید ذوقرنین کیست ؟ اعراب نزد پیامبر(ص) امدند و گفتند : ذوالقرنین کیست ؟ و خداوند متعال جواب ان ها را داد . ذوالقرنین یک حمله به غرب و یک حمله به شرق داشته و سپس به شمال حمله می کند و یأجوج ومأجوج را می راند و سدی می سازد که انها از ان زمان به بعد نمی توانند از ان جاعبور کنند .
ذوالقرنین با تاریخ کوروش شباهت دارد.

sound raefipour koorush - دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

دانلود استاد رائفی پور خطبه فدکیه

کلیپ سخنرانی حضرت دانیال(ع) و کوروش کبیر

پخش انلاین

play-sharp-fill
برای دانلود با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

icons download beitezohoor.ir - دانلود سخنرانی رائفی پور درباره کوروش

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

سخنرانی استاد رائفی پور چگونه گناه نکنیم

دانلود جدیدترین سخنرانی استاد رائفی پور

[wp-rss-aggregator]

نوشته‌های مرتبط

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور یافتن زمان ظهور

مصطفی میرعابدینی

دانلود سخنرانی رائفی پور

Entezar

دانلود سخنرانی استاد شجاعی درباره نماز

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

۱۱ نظرات

  • رائفی پور چند روز پس از اینکه نائب امام زمان افتخار به سلسله تخیلی و ساخته و پرداخته صهیونیست ها رو توهم دانست رائفی پور نفوذی از خدا بی خبر با استفاده از نوشته های واهی صهیونیست ها و مزدوران انگلیس و ماله کشی نوشته های فراماسون هایی مثل دکتر پیرنیا برای تحقق پروژه صهیونیستی استحاله جمهوری اسللمی سنگ تمام گذاشت و به مخالفین توهین کرد! شما طرفدارانش هم انقدر گوسفند هستید که متوجه تناقض گویی های این ملعون نیستید! انقدر احمقید که نمی فهمید رائفی پور در حالی مدعی مخالفت صهیونیست ها با کوروش است که کوروش یهودیان رو ۸۰۰ سال پس از پیروی آنها از سامری و صهیونیست شدن آنها در نتیجه نفرین حضرت موسی نجات داد و رائفی پور برای ذوالقرنین جا زدن کوروش به توراتی استناد میکنه که توسط صهیونیست ها منتشر شده و در همان تورات صهیونیستی به پیامبران خدا انگ های ناجوری زده شده! رائفی پور عین صهیونیست ها منشور شرک آلود و ضد حقوق بشری کوروش رو به دروغ به عنوان اولین منشور حقوق بشر جهان معرفی میکنه تا لوح ده فرمان حضرت موسی که ۸۰۰ سال قبل تر نازل شده بود رو از یادها محو کنه و همچنین حکومت تخیلی کوروش که به صورت فیزیکی اثری از آن در هیچ جای دنیا نیست رو هم به عنوان با شکوه ترین حکومت دنیا نام می بره تا حکومت الاهی حضرت سلیمان رو از یادها محو کنه. حالا به حرام لقمه و حرامزاده بودن رائفی پور مکار به درستی پی بردم.
  • معلوم نیست رائفی پور چقدر از صهیونیست ها و انگلیسی ها جیره و موجب میگیره تا به قرآن دروغ ببنده و بر موج حماقت و بی سوادی شماها سوار بشه. ذوالقرنین قرآن لشکر نداره و لشکرکشی هم نداره بلکه یک موجودی است که به تنهایی سفر می کند و به خاطر همین موضوع از خود افراد ستم دیده برای ساختن سد طلب کمک میکند ولی این شیعه انگلیسی طبق اراجیف مزدوران انگلیسی ابوالکلام آزاد و سر سید احمدخان هندی با تحریف قرآن به ملکه انگلیس خوش خدمتی کرده و از خودش بین کوروش گوساله پرست و حضرت دانیال ارتباط تراشیده! یکی نیست به این حرومزاده بابت تقطیع متن کتاب منسوب به حضرت دانیال بتوپه و با توجه به قبل و بعد موضوع در بهترین وضعیت در آن کتاب داریوش سوم ذوالقرنین است نه کوروش هخامنشی!