اخبار سایت

ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی آموزشی – عمومی اطفال

پخش انلاین کلیپ کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

play-sharp-fill

ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی آموزشی – عمومی اطفال با محوریت جراحی‌های فوق تخصصی کودکان به همراه مرکز توانبخشی مختص اطفال، مرکز ترومای اطفال و مرکز تحقیقات و همچنین مرکز اقامتی اطفال در جنب بیمارستان
این پروژه بنابر نظر کارشناسان کاملترین بسته¬ی طرح ساخت و بهره برداری بیمارستانی کشور را دارد. با توجه به کمبود تخت‌های بستری و نیروی فوق تخصصی کودکان در کشور، این خیریه در جهت افزایش تخت‌های بیمارستانی و آموزش پزشکان فوق تخصص کودکان به ساخت این بیمارستان اقدام کرده است.
این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۶ هزار متر مربع واقع در جنوب تهران، محله جوادیه، خیابان انبار نفت، ضلع غربی بیمارستان بهارلو احداث می شود. ساخت این بیمارستان در این منطقه که به دلیل تراکم جمعیت جزو مناطق آسیب پذیر محسوب می شود حایز اهمیت بسیار است. همچنین دسترسی به مترو، راه آهن و حتی فرودگاه از این منطقه بسیار راحت است.
این بیمارستان با مشارکت مردم خیر و نیکوکار ساخته می شود.

4 - ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

موسسه خیریه صبح رویش کمپین تنهایی نمیشه

با دنبال کردن هشتگ کردن زیر و با اشتراک گذاری کمک های خودتون در پیج شخصی اینستاگرام خود کمکی بزرگ برای تبلیغ کمک برای این امر مهم باهم قدم برداریم.
#زنجیره_امید

3 - ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

جشن ۵۰۰۰ تومانی سرکار خانم نرگس کلباسی

راه های کمک برای ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

جهت کمک به ساختمان پروژه بیمارستان :
شماره حساب بانک ملی ایران ۶۶۶۶۶
شماره کارت بانک ملی ایران ۱۰۲۰-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷
کمک های مردمی
شماره حساب بانک پاسارگاد ۳۶۱۸۱۰۰۱۶۰۱۶۰۶۰۱۶۱

6 - ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

ارائه دهنده خدمات درمانی فوق تخصصی رایگان برای کودکان

ارائه دهنده خدمات درمانی فوق تخصصی رایگان برای کودکان زیر ١٨ سال مبتلا به بیماری های قلبی ، ارتوپدی و ترمیمی بدون در نظر گرفتن دین، نژاد و ملیت

zanjirehomid.com

2 - ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

ادرس تمام خیریه های ایران

ساخت بیمارستان برای کودکان

توضیحات تکمیلی

موسسه زنجیره امید در راستای تجهیز بیمارستان های کودکان فعالیت می کند و در مرکز طبی کودکان پس از بررسی ها مشخص شد که به دلیل کمبود تخت NICU بچه ها در توقف قبل و بعد از عمل جراحی دچار مشکل می شوند که متاسفانه در برخی موارد منجر به فوت آنها می شود.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره موسسه زنجیره امید از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای راه اندازی ۱۰ تخت NICU در مرکز طبی کودکان خبر داد و گفت: با این اقدام توانستیم آمار مرگ و میر کودکان را به ۷ تا ۹ درصد کاهش دهیم.

وی همچنین در مورد جراحی ستون فقرات کودکان نیز گفت: در بیمارستان هایی که نسبت به این امر اقدام می کنند به دلیل نداشتن دستگاه خاص، درصد جراحی ستون فقرات تا ۶۰ درصد به فلج می انجامد که ما توانستیم با آموزش پزشکان و وارد کردن این دستگاه، فلج را به کمتر از ۲۰ درصد کاهش دهیم.

مرعشی با اشاره به اینکه متاسفانه در ایران بیمارستان فوق تخصصی کودکان نداریم، افزود: در کل کشور فقط ۷ متخصص ارتوپد کودکان و ۶ متخصص قلب کودکان فعالیت می کنند که بسیار تعداد آنها کم است.

5 - ساخت بیمارستان برای کودکان: کمک به ساخت بیمارستان برای کودکان محروم

زنجیره امید از ساخت بیمارستان فوق تخصصی اطفال ۵۴۰ تخته در کشور

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره موسسه زنجیره امید از ساخت بیمارستان فوق تخصصی اطفال ۵۴۰ تخته در کشور خبر داد و گفت: به کمک موسسه زنجیره امید، بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی اطفال در کشور راه اندازی خواهد شد که زمین آن نیز از سوی سازمان زمین شهری با ۲۶ هزار متر در جوادیه راه آهن اختصاص یافته است.

به گفته وی، از بهترین شرکت های بین المللی برای اینکه اولین بیمارستان استاندارد جهانی را بسازیم، استفاده کرده ایم و هزینه ساخت این بیمارستان ۳۰۰ میلیارد تومان و هزینه تجهیز نیز ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده که وزارت بهداشت تجهیزات آن را برعهده گرفته است.

مرعشی ادامه داد: برای تامین هزینه های ساخت، نیازمند کمک خیرین هستیم و با ساخت اولین بیمارستان فوق تخصصی کودکان در کشور شرایط خوبی در درمان کودکان و کاهش مرگ و میر آنها خواهیم داشت.

 

نوشته‌های مرتبط

گروه پرسش و پاسخ تلگرام

Entezar

در کنار شما دو ساله شدیم

Entezar

پیش نمایش ویدیو مذهبی بیت ظهور

Montazer
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد