متن مهدوی

رمز اجابت دعا

رمز اجابت دعا

محتوای مطلب

رمز اجابت دعا …

داستان امام صادق(ع) و سید حمیری زیدی مذهب

سید حمیری زیدی مذهب بود و در زمان امام صادق علیه السلام زندگی می کرد؛اما به علت اعتقادات مذهبیش امامت امام صادق علیه السلام را قبول نداشت تا این که در یک برخوردی با آن حضرت شعری در مدح ایشان سرود و همین باعث شد،آن حضرت برای او دعا کنند تا او در دین خود مستبصر شود و به راه درست درآید.

دعای امام صادق علیه السلام هم نهایتاً برای او کارگر افتاد تا آن جا که در لحظه احتضار سید حمیری،کسانی که در اطراف او بودند،به ناگاه دیدند که یک نقطه ی سیاهی در صورت سید ایجاد شد و لحظه به لحظه وسعت پیدا کرد تا آن که تمام صورت او را فرا گرفت.در همین احوال بود که سید حمیری به یاد سخن امام صادق علیه السلام افتاد؛به حضرتش متوسل شد؛توسل او جواب داد.ناگهان، همه دیدند،در پیشانی او نقطه ی سفیدی پدید آمد و در تمام صورتش پخش شد تا آن جا که چهره اش گویی یک پارچه نور گردید.

M 104 - رمز اجابت دعا

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

اهمیت دعای فرج

تجدید عهد و پیمان با امام زمان(عج)

ما هم باید با تجدید عهد و پیمان با امام خود و مراقبت بر احوال و کردارمان و نگاهداشت حریم آن حضرت بکوشیم تا آن مهر و عطوفت پدرانه ی شان را شامل حال خود کنیم و موجبات دستگیری و فریاد رسی ایشان را برای خود به ارمغان آوریم.
چرا که مهر و محبت و عاطفه و لطف و در نهایت دستگیری و نجات بخشی امام عصر علیه السلام بسیار حساس و دقیق است و همین که احساس کنند،کسی در همه ی حالات خود به یاد امامش روزگار را می گذراند و به هر بهانه ای برای مولایش دعا می کند و تقاضای تعجیل امر فرجشان،در سرلوحه ی نامه ی اعمال او درخشش خاصی دارد،عنایت ویژه ای به این محبّ خود می کنند و او را در لحظات بسیار حساس احتضار و جان کندن یاری خواهند نمود.

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

چه دعایی در قنوت نماز بخوانیم

در عصر حاضر اِکسیر اعظم حضرت ولی عصر علیه السلام هستند و گره گشای تمامی مشکلات، باشد که با اعمال شایسته و مهدی پسندانه نگاه پُر از مهر حضرت علیه السلام را به سوی خود جلب کنیم.

وصال در فراق،سیدحسین حسینی

الّلهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج الساعه

نوشته‌های مرتبط

ارتباط امام حسین و امام زمان بخش دوم

Montazer

چه دعایی در قنوت نماز بخوانیم

Entezar

خانه امام زمان کجاست

کبری خجسته
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد