کلیپ شهدا

دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

چگونه یک فرد اشراف زاده مانند «مصعب بن عمیر» در عصر «محمد امین(ص)» و فردی مانند «ادواردو آنیلی» در عصر «خمینی(ره)» به همه مطامع دنیا پشت پا می زند و همه زخارف این دنیای مادی را رها می کند تا به کشف حقیقت برسد. ادواردو یک فرد نیست؛ بلکه یک تفکر است.

پخش انلاین

play-sharp-fill
برای دانلود با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

icons download beitezohoor.ir - دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

ادواردو آنیلی کیست ؟

«ادواردو آنیلی» در ۶ ژوئن ۱۹۵۴ درنیویورک از پدری ایتالیایی و مادری یهودی پا به عرصه دنیا گذاشت. مادر وی «مارلا کاراچولو»، یک پرنسس یهودی بود و پدرش سناتور «جیووانی آنیلی»، مرد ثروتمند و معروف ایتالیایی بود. وی مالک کارخانه‌جات اتومبیل‌سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو و آیوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت‌های طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ “لاستامپا” و “کوریره دلاسرا”، باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. علاوه بر این‌ها، چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام‌داران اصلی آن‌ها می‌باشند.

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

کلیپ شهید حمید سیاهکالی مرادی

میزان ثروت ادواردو آنیلی

میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه‌های ایتالیا از آن‌ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می‌برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین می زنند که ۳ برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران در سال 2000 بود.

mostanad shahid edvardoanili - دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

خودکشی ادواردو آنیلی

در 15 نوامبر سال 2000 جسد ادواردو آنیلی در بزرگراه تورینو ــ ساوانا در شمال ایتالیا و در نزدیکی شهر تورین پیدا شد. اتومبیل وی نیز که یک فیات کرومای خاکستری بود، بر روی پل رومانو و در حالی که چراغ های راهنمایش روشن بود و درهای آن باز بود، رها شده بود. پلیس ایتالیا مرگ ادواردو را خودکشی تشخیص داد و علت آن را استفاده بیش از حد از مواد مخدر اعلام کرد. اما دلایل روشنی وجود دارد که حاکی از قتل ادورادو است.

mostanad shahid edvardoanili 1 - دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

مستند شهید ادواردو آنیلی

ادواردو آنیلی چرا از ارث محروم شد؟ انگیزه قتل وی چه بود و پس از او چه کسی وارث خانواده آنیلی شد؟ چه کسانی از قتل وی سود می بردند؟
شواهد موجود درباره مرگ شهید ادواردو آنیلی سوالات زیادی در ذهن ایجاد می کند. چرا آنچنان سانسور قوی ای در ایتالیا حاکم بوده که حاضر نبودند حقایق را حداقل در مورد مسلمان بودن او بنویسند؟
چرا رسانه های گروهی از چاپ عکس ادواردو در صف اول نماز جمعه و پخش فیلم نماز او در تهران خودداری کردند؟
چرا پرونده او را مختومه اعلام کردند و نگذاشتند در مورد این ماجرا بررسی شود؟

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید

روایت حاج حسین یکتا از شهدای گمنام

دانلود مستند شهید «ادواردو آنیلی»

mostanad shahid edvardoanili 2 - دانلود مستند شهید ادواردو آنیلی

در ایتالیا یک کودتای بزرگ اقتصادی با مرگ پسر عموی مسیحی ادواردو و شهادت ادواردو مسلمان واقع شد و مدیریت و مالکیت این مجموعه عظیم اقتصادی از دست مسیحیان خارج و به دست یهودیان افتاد و دولت ایتالیا (در ظاهر) و صهیونیست ها در پشت پرده، همه تلاش خود را کردند که مرگ شهید ادواردو را خودکشی نشان دهند و کاری کنند که کسی متوجه این کودتای اقتصادی که طبیعتاً آثار سیاسی هم دارد نشود.

برای یافتن پاسخ این سوال ها، مستند شهید «ادواردو آنیلی» به کارگردانی «سیاوش سرمدی» و تهیه کنندگی «حبیب الله کاسه ساز» را ببینید.

نوشته‌های مرتبط

کلیپ شهید حمید سیاهکالی مرادی

Montazer

موشن گرافیک شهید ادواردو آنیلی همراه زندگی نامه

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد