اخبار سایت

بیت ظهور 3 ساله شد

بیت ظهور 3 ساله شد

بیت ظهور 3 ساله شد

بسم الله الرحین الرحیم

با افتخار سه سال در کنار شما  بودیم و با لطف خداوند سبحان و عنایت حضرت ولی عصر(عج) توانستیم سه سالگی بیت ظهور را به خوبی و با پیشرفت های قابل قبول به اتمام برسونیم .

3 years beitezohoor 2 - بیت ظهور 3 ساله شد

امیدوارم در سفر زندگی همیشه راهی برای شادی و رضایت بیابید و در پایان آرزویی نباشد که بدان دست پیدا نکرده باشید در میان ایه همه هیاهوی زندگی بزرگترین آرزوی بشر ظهور و فرج منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) می باشد آیا گم شده است ؟ آیا دنیا توانسته مارو از اصلی ترین و مهم ترین آرزویمان غافل کند ؟

3 years beitezohoor 1 - بیت ظهور 3 ساله شد

امیرالمۆمنین علی (علیه‌السلام) می‌فرمایند:
قال للحسین (علیه‌السلام): التاسع من ولدک یا حسین! هو القائم بالحق، المظهر للدین، الباسط للعدل، قال الحسین (علیه‌السلام) فقلت: یا امیرالمۆمنین و إنّ ذلک لکائن؟ فقال (علیه‌السلام) : ای و الذی بعث محمداً بالنبوه و اصطفاه علی جمیع البریّه و لکن بعد غیبه و حیره لاتثبت فیها علی دینه اِلاّ المخلصون المباشرون لروح الیقین الذین أخذ اللّه میثاقهم بولایتنا و کتب فی قلوبهم الایمان و ایّدهم به روح منه.(2)
امام علی (علیه‌السلام) به امام حسین (علیه‌السلام) فرمودند: نهمین فرزند تو ای حسین، قیام کننده به حق و آشکار سازنده دین و گستراننده عدالت است. امام حسین (علیه‌السلام) گویند: پرسیدم: یا امیرالمۆمنین، آیا حتماً چنین خواهد شد؟
فرمودند: آری، قسم به کسی که حضرت محمد (صلی الله علیه وآله وسلم) را به پیامبری بر انگیخت و او را بر تمام خلایق برگزید، چنین خواهد شد، اما بعد از غیبت و حیرتی که در آن، کسی ثابت قدم بر دین نمی‌ماند، مگر مخلصین و دارندگان روح یقین، آنان که خداوند نسبت به ولایت ما از آنان پیمان گرفته و ایمان را بر صفحه دلشان نگاشته و با روحی از جانب خود تأیید فرموده است.

2. مدرک پیشین ص 51.

برای مطالعه بیشتر روی عبارت زیر کلیک نمایید
در کنار شما دو ساله شدیم

نوشته‌های مرتبط

لوح تقدیر مسابقات مهدوی

Entezar

منتخبین گروه ختم صلوات سری هفتم

Montazer

پیوست بیت ظهور در بزرگترین و معتبرترین سایت کشور

Montazer
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد