پرسمان مهدوی

نقل قول از آیت الله بهجت درباره یمن

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

پرسش و پاسخ مهدوی

نقل قول از آیت الله بهجت درباره یمن


ببخشید استاد در فضای مجازی نقل قولی از آیت الله بهجت نقل میشه که : مراقب اوضاع یمن باشید جرقه ای زده خواهد شد و ما باید برای ظهور آماده باشیم. صحت داره ؟ خیلی پیجهای مذهبی روش مانور میدن!

پاسخ

این نقل از آیت الله بهجت به قول آیت الله صدیقی است، حالا سوال ما این است آیا می توانیم بگوییم که این اوضاع یمن دقیقا همانی است که آیت الله بهجت می گفت، می توانیم با قاطعیت بگوییم این همان است ! نه، نمی توانیم با قاطعیت بگوییم .

در ضمن مراقب اوضاع یمن باشید و این جور حرفها دلیل بر این نیست که حتما ظهور بعد از این جنگهاست و این جور حرفها، نمی توانیم با قاطعیت تطبیق بدهیم ! تطبیق دادن اصلا کار درستی نیست.

شما باید زمینه را برای حضرت فراهم کنید، زمینه را که فراهم کردید آقا تشریف می آورند ! ان شاءالله خداوند متعال ،واقعا اگر تلاش ما را ببیند زمینه سازی ما را ببیند ظهور حضرت زودتر از اینها رخ خواهند داد، ما متأسفانه درگیر یک سری حاشیه ها شدیم،

امام صادق(ع) می گوید «اعرَفْ اِمامَکْ » امامت را بشناس «إِذَا ْﻋَﺮَﻓْﺖَ إِﻣَﺎﻣَﻚَ » هنگامی که او را شناختی «ﻟَﻢْ ﯾﻀُﺮﱠكَ ﺗَﻘَﺪﱠمَ ﻫَﺬَا اﻻَﻣْﺮُ أَوْ ﺗَﺄَﺧﱠﺮَ » به تو ضرر نمی رساند تعجیل یا تأخیر این امر .

امامت را بشناس ،برو تلاش کن برای شناخت امامت! روی شناخت امام کار بکنید و روی این چیزها کار نکنید که این ظهور را نزدیک می کند و..! شناخت امام زمان(عج) برای ما مهم است!

استاد عبادی

نوشته‌های مرتبط

ایا حضرت زهرا (س) پس از ظهور رجعت می کند

Entezar

در دوران غیبت کبری می توان امام زمان(عج) را دید

Entezar

آیا امام حسن عسکری(ع) بجز حضرت مهدی فرزند دیگری داشتند

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد