متن مهدوی

نقد عرفان های نو ظهور قسمت پانزدهم

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

نقد عرفان های نو ظهور(عرفان حلقه)

قسمت پانزدهم

سوء استفاده از آیات و روایات و مباحث مختلف:

 5 نکته مهم

1-هر کسی از غیب خبر داد ، دلیل بر حقانیت آن فرد نیست حتی اگر کارهای خارق العاده انجام بدهد دلیل بر حقانیت آن فرد نیست ،طرف ممکن است یک سری ریاضت های کشیده باشد یا با اجنه در ارتباط باشد به هر طریقی یک سری مباحث غیبی شما را بگوید ،دلیل براین نیست که آدم خوبی است .

2-داشتن قدرت انرژی درمانی و درمان کردن یک فرد دلیل بر حقانیت آن فرد نیست الان هستند مرتاض های هندی که بعضی مریض های لاعلاج  را با آن انرٰٰژی و قدرتی که دارند درمان می کنند، آیا باید بگوییم حق با آنهاست ؟!! نه،این یک انرژی است که به خاطر یک سری ریاضت ها کشیدن به دست می آورند,پس داشتن این انرژی دلیل برحقانیت نیست.

3-سوء استفاده از قرآن
شما می روید پیش طرف می گویید من فلان مشکل را دارم ،طرف به شما  می گوید قرآن را باز کن، قرآن را باز می کنی مثلا صفحه 375 سوره ی فلان، طرف  می گوید این سوره آمد پس مشکل تو این است…و بعد مشکل اصلی را بلا فاصله می گوید. بعد می گویید این چه محشری است مشکل من را از کجا فهمید حتما مرد خدا و اولیاء الله است !نخیر آقا جان آن قرآنی که تو باز کردی سوء استفاده بود. قرآن را هم باز نمی کردی طرف از غیب تو خبر می داد .

خواندن مطالب مفید بیشتر
ويژگي‏هاي ياران خاص حضرت مهدی قسمت دوم

پس آن غیب را ازکجا می داند ؟ بخاطر ارتباط با اجنه.

4-بیان خواب های جعلی برای تحریک احساسات تا در دل خودت شک و تردید به این گروه وریس این گروه ایجاد می شود!! سریع چهار تا بادمجان دور قاب چین می آیند حاج خانم ,حاج آقا من دیشب امام زمان(عج)را خواب دیدم که دست تو را گرفته بود و تو را همراه خودش می کشید.

زهرا تهرانی که یادتان است نوه ی شیخ اکبر،می گفت وجود مقدس امام زمان (عج)را در خواب دیدم که به پدربزرگم می گفت شیخ اکبر بالا را نگاه کن، این بهشت تو است. شیخ اکبر می گفت امام زمان (عج)بیا به بهشت من برویم امام زمان (عج) می گفت نه، من مهدی (ع)را در بهشت تو راه نمی دهند این قدر مقامت بالاست.

خود شیخ اکبر تعریف می کند (ابراهیم پسر شیخ اکبر مرد) می گفت پسرم ابراهیم را 3,4ماه بعد از فوتش در خواب دیدم که مقام بالایی در بهشت دارد سوال کردیم آقا ابراهیم جان این مقام چی است؟ گفت این مقام به خاطر پدرم شیخ اکبر،اسم این بهشت،بهشت شیخ اکبر است.در این بهشت مقام این قدر بالاست که ائمه را نعوذ باالله فقط ماهی یکبار در این بهشت راه می دهند .

یعنی فقط یکبار در بهشت شیخ اکبر وارد می شوند و دیگر حق ورود ندارند .

ما به بعضی افراد می گوییم به چه علت عضو این فرقه های انحرافی شدید؟! می گویند خیلی از افراد خواب دیدن که امام زمان(عج)این گروه راتأیید کرده است. این خواب ها جعلی است یک عده ای این خواب ها را تعریف می کنند به خاطر دروغ گویی و بازار گرمی.

خواندن مطالب مفید بیشتر
نبرد قرقیسیا

5- انجام یک سری کارها برای تحریک احساسات، این را که می گویم واقعی است، یک جوری نور افشانی می کردند دکوراسیون و نور پردازی را یک جوری تنظیم می کردند، طرف به محض اینکه پیش رئيس آن فرقه رفت و دارد با او حرف می زند یک دفعه نور سبز

به چهره ی آن رئیس می تابد بعد همزمان بوی عطر و مشک ،بوی خیلی زیبا به راحتی در فضا پخش می شود طرف می گوید وای این چیه استاد؟ می گوید الان وجود نازنین امام زمان (عج) در اینجا حضور دارند، بوی عطر را حس نمی کنی ؟ نور امام زمان (عج)را نمی بینی ؟ طرف غش می کرد.این صحنه سازی ها رامی کردند برای اینکه با احساسات مردم بازی کنند

آقای کاظمینی بروجردی که دستگیرشد ، خودش می گفت من دعاها و ادعیه ها را با آب گلاب و زعفران می نوشتم و این ها را برای مردم پخش می کردم به مردم می دادم وآنها هم چون می دیدند آب گلاب و زعفران و بوی خوشی دارد اعتماد می کردند ،این شگرد ها را هم دارد .

ادامه دارد ….

نوشته‌های مرتبط

خروج سفياني در کلام معصومین

Entezar

تردید در وجود امام زمان

Montazer

لقب الغوث امام زمان

امیرحسین عامری
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد