متن مهدوی

نقد عرفان های نوظهور قسمت هشتم

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

نقد عرفان های نوظهور(عرفان  حلقه )

قسمت هشتم

ادامه ی بحث طالع بینی و فال بینی و…..

به این نکته توجه کنید ؛ چند جا شنیدم ، در بحث ازدواج دختر و پسر چیزی باب شده(عرفان های کاذب را می گویم )پیش یک آدم بی عقل و به قول خودشان مهم  می روند و می گویند پسر اسمش این و متولد این ماه و دخترهم اسم و ماه تولدش این است ،طرف به آنها می گوید :نه این ها اسم شان در یک برج نیست پس با هم ازدواج نکنند. آخه بی عقل تو بیکاری چنین حرف هایی را به مردم می زنی .

متأسفانه یک فردی به من گفت : یک مداح (ما به بزرگواران مداح ارادت داریم ) به من گفته، که به هیچ عنوان بچه یتان ازدواج نکند چون اسم شان دریک برج نیست.

آیا مداح متخصص مباحث دینی هست؟؟ مباحث دینی را از متخصص دین یاد بگیرید ، چون مداح گفته اسم این دو نفر در برج فلکی نیست! نباید ازدواج کنند

کجای دین محمد (ص) نوشته ؟؟کجای قرآن کریم نوشته؟؟ کجای روایات ما نوشته اگر یک پسر و دختری که همدیگر را می خواهند اسمشان در یک برج فلکی نباشد باهم ازدواج نکنند؟!!

این خرافات در جمع مذهبی های ماست، اگر آدم های بی دین بودند آدم دردش نمی گرفت در جمع مذهبی های ما دارد رواج پیدا می کند. این ها عرفان های انحرافی هستند، این ها آن چیز هایی هستند که جامعه ما راخراب می کند.

طرف زندگی اش را بر اساس طالع بینی مطرح می کند. به خواستگاری دختری می روند، دختر از خواستگار سوال می کند متولد چه ماهی هستی ؟می گوید:خرداد ماه. بعد می رود طالع بینی چینی خرداد ماهی ها را نگاه می کند می بیند که نوشته که مردان خرداد ماهی اکثرا دوتا زن می گیرند،بعد می گوید من به این پسر جواب رد می دهم ، چون دو تا زن می گیرد.

مگر در طالع بینی هر چیزی نوشته درست است!؟ یعنی ما خدای به این عظمت را ،اهل بیت را، توسل به اهل بیت را کنار بگذاریم بچسبیم به طالع بینی چینی و…این جور حرف ها .

شما عزیزان و بزرگواران که به تعبیر مقام معظم رهبری افسران جنگ نرم هستید ، شما ها که در نوک پیکان جنگ نرم حضور دارید ، باید این ها را به مردم بگویید تا از این خرافات بیرون بیایند.

دین ما ،اسلام هست ؛ ازدواج  می خواهی بکنی بروید درباره طرف تحقیق کنید و با طرف صحبت کنید و تمام بشود .

جالب اینجاست (ما به بزرگواران طب سنتی ارادت داریم) بعضی ازاین کلاس های طب سنتی که متأسفانه زیاد هم هستند در لایه های این کلاس های طب سنتی مباحث عرفان های انحرافی تزریق می شود.

طرف پیش مسئول می آید و می گوید من سرم درد می کند، افسردگی روحی دارم چکارکنم؟! می گوید ما یک کلاس هایی داریم ،در این کلاس ها رفع افسردگی می کنیم. ما دو نمونه از پرونده اش را پیگیری کردیم که الحمدالله پرونده شان بسته شده، به اسم طب سنتی این مزخرفات را به مردم تزریق می کردند.

حواستان را جمع کنید! دارند با پوشش اسلام، علیه اسلام تبلیغ می کنند. پس این بحث تعبیر خواب و طالع بینی و این مزخرفات را کنار بگذارید.
ادامه دارد …..

برگرفته ازفایل شماره1 ” نقد عرفان حلقه”
استاد احسان عبادی

نوشته‌های مرتبط

کاره های ساده و مهمی که برای امام زمان(عج)می شود انجام داد

Entezar

نقد عرفان های نو ظهور قسمت بیست ودوم

Montazer

شرايط سرعت در تأثير دعاى فرج

Montazer
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد