متن مهدوی

نقد عرفان های نوظهور قسمت نهم

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

نقد عرفان های نوظهور(عرفان حلقه)

9-قسمت نهم


13-استفاده از بازیگران و افراد مشهور در تبلیغات.

می خواستند کابالا را تبلیغ کنند ،خواننده ی معروف مُدنا بود یا دیوید بکهام و همسرش آمدند کابالا را تبلیغ کردند.

در صدا و سیمای ما فیلم فکرکنم (مرد هزارچهره) بود، آنجا دقیقا یوگا و انرژی درمانی و مدیتیشن را علنا تبلیغ می کند ،مردم هم می گویند: صدا و سیما می گوید یوگا فلان است.. پس ما هم کلاس یوگا برویم، مذهبی هایی را می شناسم که کلاس یوگا می روند و طرف نمی داند یوگا ورزش نیست ، یوگا یک عرفان هندی و انحرافی است که یک خدایی به نام شیوا دارند.

جلوی این بت شیوا باید تعظیم کنند و در درجات بالاتر یوگا ،آن فرد یوگی (آن کسی که یوگا کار می کند ) در تعالیم بالاتر باید یک ذکری رابگوید: « ام ناما شیوایا»( Om Namah Shivaya یعنی من در مقابل شیوا سر تعظیم فرود می آورم)

این ذکر یعنی من جلوی بت بزرگ شیوا تعظیم می کنم. مذهبی مابه این کلاس ها می رود و متوجه نمی شود که چه چیزی را می گوید : فیلم های هندی هم که زیاد نشان می دهند ، صدا و سیما مقصر است .

صدا و سیمای تبلیغ کتاب محمد علی طاهری رئیس عرفان حلقه را کرد، این ضعف ها راهم دارد، وقتی در صدا و سیما یوگا را پخش کردند طرف می گوید یوگا چی است که صدا و سیما پخش کرده… قضیه ی کرم حلزون و..که آخرش هم معلوم نبود چی به چی است یا شامپویی که می گفتند طاسی سر را بر طرف می کند . خُب، معلوم است دروغ و کذب بود ولی چون صدا و سیما پخش می کند مردم به او اعتماد می کنند ،این ها ابزار رسانه دشمن است برای اینکه مردم را از این جای حق منحرف بکنند.

به طرف می گوییم این کتابی که دست تو است انحرافی ست ، می گوید پس چرا وزارت ارشاد چاپش کرده، یعنی مردم به وزارت ارشاد اطمینان می کنند.

نمی دانم شنیدید یا نه!؟ همایش مهدویتی درسال های قبل در یکی از شهر های کشور بود ، مؤسسه ی مهدویت مشهوری هم بود فراخوان کتاب داد همایش که ایرادی نداشت وقتی فراخوان کتاب داد مؤلفین هزارو دویست کتاب مهدویت آنجا فرستادند، شاید باور نکنید ولی واقعیت دارد 800تا از این هزار و دویست کتاب، کتاب های انحرافی بود، این کتاب ها را وزارت ارشاد ما چاپ کرده بود
.
نکته ی مهم
پس ملاک ما این نباشد چون وزارت ارشاد مجوز داد،چون صدا و سیما پخش کرد، پس این ها حتما مجوز دارند.

در یکی از مساجد مشهور استان خودمان (مازندران )که کارهای مهدویت زیادی هم می کند ، مسئولش به من گفت کتابخانه ما را ببین و کتاب هت چه طور است؟ ما رفتیم و دیدیم کتاب های خوبی دارد ،یک دفعه چشمم خورد به کتاب رسالت جهانی مهدی موعود گفتم کتاب مشکوک است، اسم نویسنده چسب خورده بود باز کردم دیدم اسم نویسنده کتاب خانم فریده محمدی آرمان بود ، همان خانمی که ادعای همسری امام زمان (عج) را می کرد یعنی کتاب این خانم منحرف دریک مسجدی که به اسم امام زمان (عج)مشهور است و کار مهدوی می کند بود. خیلی در این بحث ها مراقب باشید، هر کتابی و هر مبحثی خوانده نشود.

ادامه دارد …..

برگرفته از فایل شماره 1″ نقد عرفان حلقه”
استاد احسان عبادی

نوشته‌های مرتبط

شباهت ادرس نبی (ع) با امام زمان (عج)

Entezar

منجی در هندو

Montazer

فضیلت و ثواب انتظار

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد