متن مهدوی

نصیحت سید ابن طاووس به فرزندانش

?”نصیحت سید ابن طاووس به فرزندانش”

?سیدابن طاووس که از جمله کسانی است که تشرفات مکرر او خدمت حضرت ولیعصر ارواحنافداه مورد تایید بزرگان و علماست در نصیحتی به فرزندانش محمد وابراهیم میگوید:
(همواره دیده ام،اگر اسب یا درهم و دیناری از کسی مفقود گردد،ظاهر وباطن آنان یکباره متوجه آن گمشده می شود،و در پیدا کردن آن تلاش بسیار میکنند.


اما ندیده ام کسی درباره تأخیر ظهور حضرت مهدی علیه السلام و عقب افتادن اصلاح اسلام و ایمان وقطع دست کفار و منافقان،به اندازه گم شدن اموالش ناراحت شود.
پس کسی که چنین حالاتی دارد چگونه ادعا میکند که حق خدا و پیامبر را شناخته و معتقد به امامت آن حضرت است؟!
فرزندانم!در دوستی آن حضرت،خواسته های او را بر خواسته های خود مقدم بدارید،پیش از آنکه برای خود و عزیزانت صدقه بدهید برای آن بزرگوار صدقه بدهید و دعا برای ایشان را بر دعا برای خویش مقدم بدارید.
?:برنامه سعادت،ص190

خواندن مطالب مفید بیشتر
ظهور نزدیک است

نوشته‌های مرتبط

فلسفه انتظار

Montazer

ارتباط امام حسین و امام زمان بخش دوم

Montazer

حدیث شناسی بخش هشتم

Montazer
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irbeitez/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/irbeitez/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irbeitez/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irbeitez/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52