تفسیر دعای عصر غیبت

شرح و تفسیر دعای عصر غیبت قسمت بیستم

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

شرح و تفسیر دعای عصر غیبت

قسمت بیستم

پیغمبر (ص) می گوید; «اِرْحَمْ خُلَفائی..» خدا جانشین من را رحمت کند! پرسیدند جانشینان شما چه کسانی هستند!؟ گفتند; آن کسانی که بعد از ما می آیند و حلال و حرام را برای مردم می گویند!

آیا این حدیث در دفاع از عالمان نیست!؟ و احادیثی دیگر..!! آن احادیثی هم که می گویند علما جلوی امام زمان (عج) می ایستند! باید نگاه کرد که، کدام علما منظور است؟

علمایی که به تعبیر مقام معظم رهبری! تشیع انگلیسی، تشیع لندنی، افرادی که با لباس پیغمبر (ص) بین شیعه و سنی تفرقه می اندازند! افرادی که با لباس پیغمبر (ص) به آیت الله بهجت! کافر، مشرک، مرتد، زندیق و.. می گویند.

فیلم هایی هست! که در آن نشان می دهد ممکن است کسی قیافه ی خیلی نورانی هم داشته باشد، اما به خاطر تفکر غلط و..که دارد،  به راحتی به دین و پیغمبر (ص) و امثال اینها توهین می کند!

در فیلمی مجتبی شیرازی،برادر سید صادق شیرازی به آیت الله بهجت توهین می کند! اینها هستند که جلوی امام زمان (عج) می ایستند!

افرادی مثل عبدالکریم سروش (عالم دین نیست، ولی به عنوان روشنفکر دینی او را می شناسند) این آقا که اوایل انقلاب کنار آیت الله مصباح می نشست و با حزب توده و مارکسیسم مناظره می کرد!  چه شد از این رو به آن رو شد؟! که صراحتا بیاید و بگوید که امام زمان (عج)از لحاظ تاریخی قابل اثبات نیست!قرآن کلام پیغمبر(ص) است و کلام خدا نیست! اینها به کجا می رسند؟ چرا این افراد اینطوری می شوند؟! چون ثابت قدم بر دین ندارند!

خواندن مطالب مفید بیشتر
شرح و تفسیر دعای عصر غیبت قسمت دوم

آیه ی[10/ روم]«ثُمَّ کانَ عاقِبَةَ الَّذینَ أسآؤُاالسُّوآی أَنْ کَذَّبُوا بِآیاتِ اللّهِ وَ کانُوا بِها یَسْتَهْزِؤُنَ »

می گوید; عاقبت آنانی که «أسآؤُاالسُّوآی »خیلی گناه کردن عاقبت کارشان به تکذیب آیات الهی و حتی استهزای آنان می رسد!

ادامه دارد…

نوشته‌های مرتبط

دعای عصر غیبت قسمت بیست و ششم

Entezar

تفسیر دعای عصر غیبت قسمت سی و هفتم

Montazer

تفسیر دعای عصر غیبت قسمت چهلم

Montazer
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد