تفسیر دعای عصر غیبت

شرح و تفسیر دعای عصر غیبت قسمت شانزدهم

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

شرح و تفسیر دعای عصر غیبت

قسمت شانزدهم

اگر کسی تلاش کرد ،و به یک میزانی از معرفتها دست پیدا کرد ولی تلاشش این بوده که همه ی معرفت ها را کسب کند، خدا ان شاء الله ثواب بقیه را هم به او می دهد! چون “الاعمالُ بِالنِّیّاتِ”

اما یکی هم ، اصلا هیچ تلاشی نمی کند! و برایش مهم نیست این صفات و این مراحل را انجام بدهد! پس خودش را باید آماده کند که ثواب زیادی برای او ثبت نشود!

شیعه بودن فقط به گفتار نیست، از ما عمل می خواهند

شخصی رفت در خانه ی امام رضا(ع) هر چه در زد, امام در را باز نکرد! گفت٫ آقا چرا در را باز نمی کنید؟! ما از شیعیان شما هستیم!! امام گفت; نگویید شیعه، دوستدار ما هستید! شیعه ی ما نیستید!

آن کسانی که دم از امام زمان (عج) می زنند! کسانی که ادعا می کنند ما سرباز امام زمان(عج) هستیم!! کسانی که ادعا می کنند ما می خواهیم سرباز و پیرو حضرت باشیم؟! اینها خیلی حواسشان جمع باشد!

چه در مجالس عروسی ،چه در جمع های فامیلی که می روند و چه فلان جا و….! هر جایی که می روند باید نمونه باشند و مصداق یک سرباز واقعی حضرت باشند!! نه اینکه٫ طرف در مجالس ختم قرآن و مجالس دعا و روضه  و.. شرکت کند! بعد در عروسی ها برقصد!

خیلی باید حواسمان جمع باشد! متأسفانه ضعف بعضی از مذهبی های ما همین است! بعضی از رفتار هایشان خوب است مثل قرآن و امثال اینها٫اما بعضی رفتارهایشان افتضاح است.

نوشته‌های مرتبط

تفسیر دعای عصر غیبت قسمت شصتم

Entezar

تفسیر دعای عصر غیبت قسمت چهل و هشتم

Montazer

شرح و تفسیر دعای عصر غیبت قسمت بیستم

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد