فیلم ها مختلف

دانلود مستند سقوط جمهوری با لینک مستقیم

fallofrepublic - دانلود مستند سقوط جمهوری با لینک مستقیم

دانلود مستند سقوط جمهوری با لینک مستقیم

مستند “سقوط جمهوری” توضیح می دهد چگونه کارتل های شرکت های بزرگ اقتصاد آمریکا را با طراحی از قبل،نابود کرده اند.رهبران سیاسی اعلام می کنند که زمان دولت جهانی فرارسیده است و دلار باید با یک واحد پول جهانی جایگزین گردد.
این مستند بیان می کند که چطور اباما به صورت گستاخانه ماده یک بخش نهم قانون اساسی را با نشستن بر کرسی ریاست شورای امنیت سازمان ملل متحد زیر پا گذاشته است.
در قسمت هایی از این مستند می بینیم که دانشمندان و متخصصان نظام دیکتاتوری در مرحله نهایی رسیدن به موفقیت در طرح خویش هستند و قوانینی که از آزادی های مدنی و حقوق بشری حمایت می کند به صورت جهانی نادیده گرفته می شوند و یک پرده آهنی از دیکتاتوری با تکنولوژی بالا بر روی جهان در حال کشیده شدن است.
این مستند به این مسئله می پردازد که چگونه یک رژیم جهانی که توسط خواصی که از طریق انتخابات برگزیده نشده اند کنترل می شود و مالیات بر کربن را – که طرحی بر گرفتن مالیات بر سوخت های فسیلی و هر چیزی است که گاز کربن دی اکسید تولید می کند – را ابزاری قرار دادند که تمام فعالیت های بشری را تحت الشعاع قرار می دهد و یک سیستم نئو فدرال بردگی ایجاد می کند.
هم چنین این مستند قصد دارد که بیان کند اباما تنها مانند یک اسب تروی است که برای آرام کردن مردم ساخته شده تا در این مدت کسانی که در حال سامان دادن یک حکومت جهانی در زمین هستند به اهداف خود برسند.کسانی که توسط رسانه ها و سایر ابزار قدرت تصویر سازی و کنترل قلب وذهن مردم را دارند یک تصویر ناجی جهانی از اباما ارائه کرده اند.
این فیلم که طرح معماران نظم نوین جهانی را افشا می کند و انچه که مهمتر است این که جامعه آمریکا چطور می تواند کنترل دولت را به مردم برگرداند و این جریان جنایت کارانه را بچرخاند و ظلم را تبدیل به عدالت کند.
لازم به توضیح است که که الکس جونز سازنده این فیلم یکی از فیلم سازان به نسبت مشهورمخالف سیاست های جنگ طبلانه آمریکا است که حتی مخالف حمله نظامی ناتو در جنگ اخیر علیه لیبی بوده که نسبتا به حزب جمهوری خواه متمایل است از جمله تلاش های وی نشان دادن مضرات جهانی سازی ،تلاش های ضد جنگ و در زمینه فریب ۱۱ سپتامبر را می توان مثال زد. از مستندهای او کشور پلیسی،۱۱/۹ راهی به سوی استبداد،دیکتاتورهای آمریکایی ،پایان بازی(که بزودی توسط همین سایت ارائه می گردد) وچند مستند دیگر را می توان نام برد..

 

موضوع : مستند / سیاسی
کارگردان : الکس جونز
مدت زمان : ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه
زیرنویس فارسی : دارد
حجم : ۷۰۰ مگابایت
کیفیت : عالی ( DVD-Rip )
در صورت نارضایتی صاحب اثر با اطلاع به ما لینک برداشته میشود
قرار دادن لینک دانلود بیت ظهور جهت نشر مطالب مذهبی بلامانع و موجب خشنودی می باشد

قرار دادن لینک دانلود در وبسایت و وبلاگ های شما عزیزان بلا مانع هست

برای دانلود قسمت اول با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.
برای دانلود قسمت دوم با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.
برای دانلود قسمت سوم با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.
برای دانلود قسمت چهارم با لینک مستقیم (50% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

نوشته‌های مرتبط

دانلود مستند چه کسی جان اُنیل را کشت

somayeh mesbah

دانلود انیمیشن شاهزاده روم با کیفیت بالا

Entezar

دانلود مستند طوفان ترور با لینک مستقیم

somayeh mesbah
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد