ایت الله بهجت علامه حسن زاده املی

جزیره خضراء محل سکونت امام زمان

داستان های امام زمان(عج)-بیت ظهور

جزیره خضراء محل سکونت امام زمان علیه السلام


جزیره خضراء مکانی است که شاید سالیان دراز ذهن عاشقان امام عصر ارواحنافداه را بعنوان محل سکونت امام زمان ارواحنافداه به خود معطوف کرده؛حال باید دید نظر برخی علما درباره جزیره خضراء چیست؟!
از علامه حسنزاده آملی درباره جزیره خضراء و مثلث برمودا سوال کردند ایشان فرمودند:
((جزیره خضراء الان هم هست،در اطراف آدنلس؛در آنجا شخصی به نام مهدی فاطمی حکومت میکرده و مرکز حکومت وی بوده است،حال این مطلب دهان به دهان چرخیده و میگویند امام عصر ارواحنافداه در آنجا سکوت دارد؛به کدام دلیل؟!به کدام برهان؟!آنچه در روایات ما آمده این است که زمین از حجت خدا خالی نیست.
جزیره خضراء دارای یک قطب مغناطیسی است که این کشتی ها و هواپیماها را به خود میکشد؛آنوقت این هارا به پای امام زمان علیه السلام گذاشته اند.))
کتابى نوشته شده درباره مثلث برمودا که مولف در آن سعى کرده که اثبات کند جزیره خضرائى که در روایت وجود دارد که در آن جا با امام زمان ـ عجّل اللّه تعالى فرجه الشّریف ـ ملاقات حاصل شده، همان مثلث برمودا است.آیا این تطبیق درست است و آیا جزیره برمودا همان جزیره ى خضراء است؟

جواب آیت الله بهجت:
«امام ـ عجّل اللّه تعالى فرجه الشّریف ـ در هر کجا باشد، آن جا خضراء است. قلب مومن جزیره خضراء است، هر جا باشد حضرت در آن جا پا مى‌گذارد.
قلب‌ها از ایمان و نور معرفت خشکیده است. قلب آباد به ایمان و یاد خدا پیدا کنید، تا براى شما امضا کنیم که امام زمان ـ عجّل اللّه تعالى فرجه الشّریف ـ آن جا هست.»

نوشته‌های مرتبط

دعاى تائب+دعاى با توبه

Montazer

عارف وارسته حضرت آيت الله بهجت درباره امام زمان(عج) فرمودند

Montazer

در محضر بهجت

Entezar
بسیار خوش حال می شویم تا با ارسال نظرات ارزشمند خود مجموعه بیت ظهور را در تولید محتوای بهتر یاری نمایید.

هیچ نظری وجود ندارد